Categories: Akcie, Diecéza, Miništranti

Diecézny futsalový turnaj

Dňa 5.11. sa starší miništranti zúčastnili diecézneho futsalového turnaja v Rabči. Bojovali sme z celých síl, pretože sme chceli skončiť na prvom mieste a postúpiť na celoslovenský turnaj. Napriek tomu, že sme neprehrali ani jeden zápas a dostali sme iba 1 gól, neskončili sme prví. Obsadili sme 2. miesto, keď sme v prvom zápase remizovali s družstvom z Lendaku 0:0, v druhom zápase sme skončili 1:1 s Dolným Kubínom a v poslednom zápase sme sa predviedli v plnej kráse, keď sme zvíťazili s mužstvom Ružomberka 12:0.

Skóre 13:1 a počet bodov 5.

Vyhrali všetci zúčastnení, ale tu je poradie:

1. Lendak

2. Mútne

3. Dolný Kubín

4. Ružomberok

Lendak našu diecézu zastupoval na celoslovenskom futsalovom turnaji o pohár predsedu KBS, ktorý aj vyhral. Gratulujeme.