Categories: erko

eRko tábor 2018

eRkotábor „Z rozprávky do rozprávky“

Po 5 ročnej odmlke sa skupina mladých animátorov z kresťanského spoločenstva – eRko opäť rozhodla vytvoriť týždeň plný zážitkov pre deti z našej obce. Každý deň sa niesol v znamení niektorej rozprávky a na konci týždňa nasledovalo prebudenie kráľa a vyhodnotenie celotýždňových aktivít. Tábor je miestom radosti a priateľstva. Pre animátora je naplňujúce a povzbudzujúce vytvoriť toto dielo a byť istým vzorom, pretože čím viac toho dáš, tým šťastnejším sa staneš…  Chceme sa poďakovať obci, kňazom a všetkým sponzorom, ktorí pomohli pri spestrení programu, tetám kuchárkam za výborné jedlá a v neposlednom rade rodičom za dôveru a našim rodinám a kamarátom za neustálu podporu.

Tábor je vyvrcholením celoročnej práceanimátorov s deťmi, stretávaní sa na spoločných stretkách každú sobotupočas školského roka v náukovej miestnosti. A tak pozývame medzi násvšetky deti bez rozdielu i tento školský rok.