Categories: Akcie

24 hodinová modlitba za zastavenie pandémie

Ľudia dobrej vôle, ktorý môžte, pozývame vás do modlitby a pôstu (tak ako na popolcovú stredu a veľký piatok, alebo aj o chlebe a vode) najmä v stredy a v piatky. Alebo v ktorýkoľvek deň, ako komu vyhovuje. Modlitba a pôst proti vírusu, za naše dediny, mestá, za cely národ, za obrátenie národa k Bohu. Panna Mária v Medžugorii hovorí, že modlitbou a postom sa môžu aj vojny zastaviť. A určite aj zlo každého druhu. Spojme sa kto môže, spoločná modlitba a pôst majú omnoho väčšiu silu. A ruženec je najmocnejšia zbraň proti každému zlu a je to najmilšia modlitba Panny Marie. Pozývame vás pridať sa a bojovať Božími “zbraňami”, namiesto paniky a strachu. Nech vás Boh žehná.+

Na tomto odkaze: “24 hodinová modlitba za zastavenie pandémie” sa môžte zapísať na konkrétny čas, kedy by ste sa chceli každý deň modliť na zastavenie šírenia Corona vírusu. Ak by ste sa kvôli niečomu v daný čas nemohli pomodliť, poproste prosím vašich blízkych, aby vás zastúpili. Začneme sa modliť od polnoci z nedele na pondelok 16.3. až do pondelka 23.3. Potom uvidíme. A modlime sa čokoľvek. Či už doma alebo v chráme, to je na vás. Ak by niekto nevedel, ako sa zapísať, kontaktujte p. kaplána telefonicky, alebo cez Facebook. Ďakujem.