Categories: Mládežnícky zbor

Modlitby nielen mladých

Mladí v Mútnom, to nie je len zbor. To si aj Ty! 
Keďže chceme, aby sme sa viac spoznali, pozývame Ťa tento advent a zároveň na začiatku Jubilejného roka milosrdenstva, spoločne niečo podniknúť.

Je mnoho vecí, ktoré v našej farnosti fungujú, a za tie treba byť vďačný. Sú aj také, ktoré potrebujú viac práce. Poďme ich spoločne nájsť, modlíme sa za ne a zmeňme ich aj naším osobným pričínením.

Pozývame Ťa do Modlitby 24/7. Každú hodinu sa bude niekto konkrétny modliť (tam, kde sa práve nachádza) za spoločné úmysly. Ako sa zapojiť? Klikni na odkaz dole, nájdi si hodinku a napíš k nej svoje meno. Potom si ju zaznač do diára a modli sa:)

Neboj sa pridať svoje úmysly a pozvať svojich priateľov. Začíname 16.12. (streda) o 19:00. Na záver v 23.12. (stredu) si pozvaný, na zakončenie Modlitby 24/7 v kostole, doprevádzanú zborom v predvianočnej atmosfére.