Categories: Akcie

Prosebné modlitby v čase núdze – AKTUALIZOVANÉ

Tieto modlitby sa môžete modliť aj v tej 24 hodinovej reťazi. Sú aj pripravené vo worde na tlač v sekcii DOKUMENTY, TEXTY A ODKAZY

Ľudia dobrej vôle, ktorý môžte, pozývame vás do modlitby a pôstu (tak ako na popolcovú stredu a veľký piatok, alebo aj o chlebe a vode) najmä v stredy a v piatky. Alebo v ktorýkoľvek deň, ako komu vyhovuje. Modlitba a pôst proti vírusu, za naše dediny, mestá, za cely národ, za obrátenie národa k Bohu. Panna Mária v Medžugorii hovorí, že modlitbou a postom sa môžu aj vojny zastaviť. A určite aj zlo každého druhu. Spojme sa kto môže, spoločná modlitba a pôst majú omnoho väčšiu silu. A ruženec je najmocnejšia zbraň proti každému zlu a je to najmilšia modlitba Panny Marie. Pozývame vás pridať sa a bojovať Božími “zbraňami”, namiesto paniky a strachu. Nech vás Boh žehná.+

Modlitba v čase núdze

Ježišu, prosíme ťa, daj nám v tomto čase šíriaceho sa ochorenia pocítiť svoju uzdravujúcu lásku. Ty si počas svojho života uzdravoval chorých a poskytoval si útechu trpiacim. Prosíme, sprevádzaj aj nás v týchto ťažkých chvíľach. Uzdrav nás z choroby, ale aj z nášho strachu, úzkosti a pýchy. Daruj nám svoju múdrosť a svoj pokoj. Zmiluj sa nad nami i nad celým svetom. Svätý Šebastián, oroduj za nás.

Ostatné modlitby nájdete na tomto odkaze, keď kliknete na MODLITBY:

MODLITBY

Tu sú vymenované:

 • Litánie a modlitby k svätému Rochusovi
 • Modlitba k sv. Rozálii
 • Modlitba k svätej Rite, patrónke neriešiteľných situácií
 • Modlitba k Trnavskej Panne Márii
 • Modlitba pred milostivým obrazom Panny Márie Obišovskej
 • Modlitba ľudu, ktorú sa modlil v 18. storočí v čase moru
 • Modlitba čínskych biskupov
 • Modlitba Svätého Otca pred milostivým obrazom Matky Božej
 • Litánie a modlitby k sv. Charbelovi
 • Litánie k svätému pápežovi Jánovi Pavlovi II.
 • Litánie k svätému Jánovi Nepomuckému
 • Modlitba o vyprosenie milostí na príhovor božieho sluhu biskupa Jána Vojtaššáka
 • Prosebný hymnus k Panně Marii v době moru CZ