Categories: Miništranti

Priateľský miniturnaj miništrantov v Rabči

Na pozvanie našich „kolegov“ z Oravskej Polhory sme si zmerali nad domácou Rabčou a neskôr Oravskou Polhorou. Prvý zápas sme odohrali proti miništrantom z Rabče. Zápas bol vyrovnaní na oboch stranách ale nakoniec po veľkej dráme v závere sme vyhrali 4:3. Kedže v druhom zápase turnaja porazili miništranti z Oravskej Polhory jednoznačne Rabču v pomere 5:3. V tretom zápase nás čakal ťažší súboj proti Oravskej Polhore. Góly sa strieľali rovnako na oboch strán a tak po 30 minútach svietilo na tabuľy skóre 3:3. Po nerozhodnom výsledku nasledovali penalty. Polhorci minuli 1 penaltu oproti nám kde sme boli 100 percentný. Po výhre po penaltách sme ovládli celý turnaj a potvrdili povesť najlepších miništrantov vo futbale minimálne v námestovskom dekanáte.