Categories: Akcie

SEXUALITA V UČENÍ CIRKVI

Misijná škola Karola Wojtylu v spolupráci s Teologickou fakultou KU Vás pozývajú na seminárny kurz:

Sexualita v učení Cirkvi,

vyučovaný prezenčne v Bratislave, v Košiciach a online seminárnou metódou.

Účastníci kurzu budú študovať diela 2. vatikánskeho koncilu a posledných pápežov s témami lásky, sexuality, manželstva, povolania a zmyslu životaPočas stretnutí budú spolu v malej skupine diskutovať o vopred vypracovaných otázkach formou seminárnej metódy. Hodiny budú viesť naši lektori, ktorými sú absolventi programu Master v štúdiách manželstva a rodiny na Medzinárodnom teologickom inštitúte (Master of Studies on Marriage and the Family- International Theological Institute) v Gamingu a Trumau, absolventi Inštitútu Jána Pavla II. v Ríme pre štúdium manželstva a rodiny a absolventi Teologickej fakulty KU v Košiciach, ako aj absolventi programov Misijnej školy Karola Wojtylu a Akadémie Karola Wojtylu.

Viac info