Kardinál Robert Sarah
Dnes žijeme pod vplyvom západnej kultúry, ktorá vyhnala Boha zo spoločenstva a zbožstvila peniaze, vedu a technológie.
Farsky urad
Poznaj svojho patróna PDF Tlač Email
Pondelok, 06 Február 2012 09:24
Poznanie mena otvára všetky dvere. Pre nás kresťanov je vhodné, keď poznáme svojho patróna. Rodičia pri výbere mena pre svoje dieťa často siahajú po rôznych exotických menách a pritom zabúdajú, koľko nádherných mien máme v dejinách Cirkvi. Tu si môžete prelistovať množstvo svätých a ich životné príbehy a možno nájdete aj patróna pre svoje dieťa.

Pastoračný list duchovného otca Marcela PDF Tlač Email
Sobota, 24 Január 2009 14:06

Drahí veriaci!
Minulý rok, bol pre nás bohatý na mnohé duchovné udalosti. Týka sa to detí, mládeže, rodiny, starých ako aj chorých. Predsa by som len chcel na niektoré veci poukázať.

Vysluhovanie krstu PDF Tlač Email
Streda, 14 Január 2009 19:12

Sviatosť krstu sa vysluhuje vo farnosti po individuálnej dohode s duchovným otcom Marcelom. Po narodení dieťaťa treba prísť a dohodnúť si náuku a termín krstu.

Kán.849 píše: Krst, brána sviatostí, nevyhnutný na spásu, skutočne alebo v túžbe, ktorým sa ľudia oslobodzujú od hriechov, preporodzujú sa na Božie deti a nezmazateľným znakom pripodobnení Kristovi sa včleňujú do Cirkvi, sa platne udeľuje iba krstením pravou vodou s náležitou slovnou formou.

Zoznam kňazov účinkujúcich v Mútnom PDF Tlač Email
Streda, 17 Spetember 2008 12:55

ZOZNAM KŇAZOV ÚČINKUJÚCICH V MUTNOM

Prinášame Vám zoznam kňazov, ktorí účinkovali v našej farnosti.

Púte PDF Tlač Email
Streda, 17 Spetember 2008 12:52

ORGANIZOVANÉ PÚTE

predchádzajúcim správcom  farnosti PaedDr. Michalom Pitoniakom.

<< Začiatok < Predchádzajúce 1 2 Ďalší > Koniec >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL