Ministranti
Odpustová slávnosť PDF Tlač Email
Nedeľa, 31 Júl 2016 10:14
Prinášame fotografie z odpustovej slávnosti.

Slávnosť sv. Márie Magdalény PDF Tlač Email
Utorok, 21 Júl 2015 09:20
V nedeľu sme slávili slávnosť našej nebeskej patrónky sv. Márie Magdalény. Slávnostnú sv. omšu celebroval rektor kňazského seminára biskupa Jána Vojtaššáka Peter Majda. Spolu s ním koncelebrovali ďalší kňazi - miestny pán farár Andrej, rodák z farnosti Jozef Mrocek, bývalý kaplán Pavol Žmijovsky, ktorý prišiel s ďalšími dvoma kňazmi z charitného domu a verbista Pavol Sochuľák, rodák z Novote. Pri sv. omši asistoval diakon a dvaja bohoslovci. Na slávnostnej sv. omši sa zúčastnil veľký zástup pútnikov nielen z domova, ale aj z okolitých farností, a príbuzní z rôznych kútov sveta. Fotografie zo slávnosti.

Koľada PDF Tlač Email
Streda, 07 Január 2015 17:47
 Na slávnosť Zjavenia Pána bolo ukončené požehnanie rodín a príbytkov. Poslednou štáciou bolo požehnanie fary. Zúčastnili sa jej zástupcovia farnosti i filiálky. Obrad požehnania vykonal pán kaplán. Foto.

Zjavenie Pána PDF Tlač Email
Nedeľa, 04 Január 2015 20:28
Slávnosť Zjavenia Pána. Bližšie  o sviatku tu.

Známky pre misie PDF Tlač Email
Nedeľa, 14 December 2014 19:50
V týchto dňoch si blízki príbuzní a rodiny posielajú navzájom vianočné priania. Väčšinou sú to pozdravy vo forme pohľadníc. Každá odoslaná pohľadnica je opatrená poštovou známkou. Aj použitá poštová známka sa dá využiť pre dobro blížnych. Stačí ju vystrihnúť s 0,5-1 cm okrajom a priniesť do sakristie. Po zbere budú známky odoslané na misijné potreby. Viac info na týchto stránkach, tu

<< Začiatok < Predchádzajúce 1 2 3 4 5 6 7 8 Ďalší > Koniec >>